جشن میلاد حضرت محمد(ص)

جشن میلاد حضرت محمد(ص)

“بسمه تعالی”

تا نام تو برده می‏ شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه ‏ها فروزان می‏ شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏ شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏ شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏ گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه رهایی است و نهج‏ الفصاحه ‏ات، پاک‏ترین مبحث بندگی.
به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم و روز اخلاق و مهرورزی و ولادت امام جعفر صادق(ع) رئیس مکتب تشیع، مراسمی در دبیرستان برگزار و پس از اجرای برنامه های ویژه ولادت از دانش آموزان برتر آزمون جامع۱ و دانش آموزان برتر مسابقات اسوه حسنه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

گالری عکس

ارائه کارنامه آزمون داخلی ۱

ارائه کارنامه آزمون داخلی ۱

در تاریخ ۱۵/۹/۹۵ جلسه عمومی با اولیا با حضور جناب آقای حجاریان برگزار و در پایان پس از ارائه توضیحات مسئول پایه هفتم و هشتم در خصوص آزمون های داخلی ۱، کارنامه ها تحویل اولیا گردید.

حضور پرشور و افتخارات دانش آموزان درمسابقات اسوه حسنه

حضور پرشور و افتخارات دانش آموزان درمسابقات اسوه حسنه

 

لَقَد كانَ لَكُم في رَسولِ اللَّهِ أُسوَةٌ حَسَنَةٌ لِمَن كانَ يَرجُو اللَّهَ وَاليَومَ الآخِرَ وَذَكَرَ اللَّهَ كَثيرًا﴿۲۱﴾

مسلّماً برای شما در زندگی رسول خدا سرمشق نیکویی بود، برای آنها که امید به رحمت خدا و روز رستاخیز دارند و خدا را بسیار یاد می‌کنند.
چهارمین جشنواره فرهنگی- هنری اسوه حسنه با حضور درخشان دانش‌آموزان اسلام از تاریخ ۲۰ آذر ماه لغایت ۲۲ آذر ماه در فرهنگسرای فردوس برگزار گردید .
اختتامیه این جشنواره در روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه با حضور مدیران ، معلمان و اساتید هنر و فرهنگ در سالن اجتماعات مجتمع تجاری کوروش برگزار شد.
در این جشنواره دختران عزیزمان موفق به کسب رتبه‌های زیر شدند:
کسب تندیس و لوح تقدیر دومین سرود برتر جشنواره
کسب تندیس و لوح تقدیر دومین نمایش برتر جشنواره
کسب تندیس و لوح تقدیر بهترین کارگردانی و گریم و جشنواره
کسب رتبه اول رشته نقاشی توسط الهام کیانی
کسب رتبه اول تفسیر و مفاهیم قرآنی پایه هشتم توسط صبا سالم
کسب رتبه اول رشته تفسیر و مفاهیم پایه هفتم توسط رعنا رضایی
کسب رتبه اول رشته کتابخوانی توسط صباغفوری
کسب رتبه اول رشته کتابخوانی توسط مبینا یزدانی
کسب رتبه اول رشته احکام پایه هشتم توسط هستی ماجدی
کسب رتبه اول رشته صحیفه سجادیه پایه هفتم توسط غزل مبارکی مچد
کسب رتبه سوم رشته مشاعره مشترک توسط کیمیا دفتری منش (پایه هشتم) و ساینا بختیاری (پایه هفتم)
کسب رتبه سوم رشته عکاسی توسط دیبا روحی
کسب رتبه سوم رشته معرق توسط رومینا رامشینی
و تقدیر از نوازندگان برتر جشنواره:
1- مژده رشیدی نیا
2- روژآن میرمحمدی
3- ماهور نجیمی
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دخترانمان.

گالری عکس اجرای تئاتر و سرود

گالری عکس افتخارات دانش آموزان